



650 ₴
600 ₴
Інтелектуальний бездротовий дверний дзвінок для дому з живленням від батарейок.
Він забезпечує додаткову безпеку та зручність для вас та вашої родини.
Не потребує проводки, простий у використанні.
Повідомляє вас про зловмисників або відвідувачів у будь-якому місці вашого будинку.
Дверний дзвінок спрацьовує за рухом.
Не пропустіть відвідувача, клієнта, друга, клієнта.
Підходить для дому, офісу, квартири, магазину, складу, сараю, гаража тощо.
Бездротовий, ефективна відстань тривоги 0 м ~ 8 м
Ефективний кут 60 градусів
Уникайте проблем з прокладанням ліній та витрат.
Розмір: 8,1 см * 8,1 см * 4,2 см
Живлення 3 батарейки типу AAA (не входять до комплекту)
Комплектація:
1 x Бездротовий дверний дзвінок
2 x Гвинт
1 x Наклейка


Цей з двома стилями кнопок, один стиль з МУЗИЧНИМ СИГНАЛОМ БУДИЛЬНИКА, інший стиль без цієї кнопки, але функція та сама, ми надішлемо випадковим чином.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сповіщувача | Об'ємний |
| Приведення в дію | Автоматичне |
| Принцип роботи сповіщувача | Акустичний (звукової) |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 81 мм |
| Стан | Нове |
| Протяжність | 8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Батарейки або акумулятори типу ААА |
| Виробник | Darho |