





3 300 ₴
3 000 ₴
⚠️Камерні вироби можна використовувати тільки для, дозволених чинним законодавством і нормативними актами. Неправильне використання продукту для будь-якої незаконної діяльності суворо заборонено. Будь ласка, дотримуйтеся чинних законів і правил України.
2-в-1 — портативний зарядний пристрій і мінікамера. Акумулятор на 5000 mAh забезпечує до 12 годин безперервного запису.
>Назва товару: Павербанк H8 5000 mAh


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Спеціальний акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 120 г |
| Колір | Чорний |