









4 000 ₴
3 800 ₴
Вулична охоронна WIFI камера Boavision BHX9102SW2-W 180° надширококутна камера з подвійним об'єктивом. CamhiPro

Безшовне поєднання подвійних лінз
Бінокулярний екран для зрощування: не деформується, без спотворень, безшовне з'єднання

Роздільна здатність Ultra HD 4 Мп

Порівняно з PTZ-камерою
Звичайні PTZ-камери не можуть переглядати попереднє зображення, поки ви обертаєте їх, потрібно повертати їх ліворуч і праворуч для перегляду.
Але ця камера безпеки може візуально переглядати панорамне зображення без обертання.

Три режими нічного бачення
З 8 світлодіодами, гнучкий вибір повнокольорового нічного бачення, інфрачервоного нічного бачення або розумного нічного бачення.

Виявлення та оповіщення про людей зі штучним інтелектом
Швидко знаходить людські цілі та негайно надсилає сповіщення на ваш телефон, дозволяючи вам бачити, що відбувається будь-де.
Він розпізнає лише форму людини та не спрацьовує помилково на такі об'єкти, як автомобілі та дерева.
g">
trong>Двосторонній аудіозв'язок
Dбудований мікрофон і динамік. Ви можете дивитися відео та розмовляти з родиною будь-коли та будь-де.

Водонепроникність IP66

Виявлення людей/тварин/транспортних засобів на основі штучного інтелекту та точні сповіщення

Зберігання даних на micro SD-карті та відтворення відео
Підтримка micro SD-карт до 128 ГБ (карта пам'яті не входить в комплект)

Підтримка P2P (додаток: Camhipro)





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 180 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 480 г |
| Основні | |
| Тип системи відеоспостереження | IP |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Протокол передавання даних | WiFi/Закритий протокол |
| Захист даних | З шифруванням/Без шифрування |
| Можливість для інтеграції | Так |
| Робота з хмарними сервісами | Так |
| Кількість об'єктивів | 2 шт |
| Виробник | BOAVISION |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |