






1 500 ₴
1 400 ₴
Зручна й ергономічна сумка через плечі. Містить 3 основні відділи та 4 додаткові кишені.
Матеріал: Jacquard Nylon & 210 Nylon
Матеріал підкладки: Полиэстер
Розміри:Прибл. 23х27.5х9 см
Вага нетто: 540 г
1. Стильна сумка через плече з відкидною кришкою, вміщує 10.2 дюйми планшет.
2. Матеріал із захистом від подряпин, водонепроникний
3. Міцний, не вицвітає, не скочується
4. Задня кишеня для швидкого доступу, противугінна сумка. Сумка анти вор. Полотняна Сумка.
5. Великий розмір, велика місткість: 5,5 л, 0,54 кг
Поясна, дорожня сумка, сумочка, шкільна сумка.Рюкзак для чоловіків і хлопчиків







| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 6 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 27.5 см |
| Ширина | 23 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Вага | 540 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | Suissewin |